Realitní Shaker logo

S Ondrou se skvěle spolupracuje. Zatím nám pomáhá spravovat FB kampaně a výsledky jsou vidět již po pár týdnech. K tomu skvělá a rychlá komunikace, vytváření hezkých vizuálu a kreativy pro reklamu, proaktivní přístup, dobré tipy, co dál změnit, poupravit, důkladně hlídá a analyzuje výsledky reklamy a na základě toho v průběhu optimalizuje nastavení. Už se moc těšíme na další plodnou spolupráci!

Nela Kubasová

Realitní Shaker.cz, investování do nemovitostí

ofit

Mockrát děkuji za profesionální tvorbu e-shopu, přesně vyhovuje mým potřebám. V kombinaci s online kurzem FB reklamy jsem dokázal značně navýšit počty spokojených zákazníků. Po předchozích špatných zkušenostech s jinou marketingovou společností jsem nyní opravdu spokojen. Super férové, profesionální, osobité a rychlé jednání. Každý můj požadavek nebyl problém zrealizovat. Ondra je zkrátka člověk na svém místě. Díky za spolupráci!

Petr Obolecký

Ofit.cz, výrobce fitness vybavení

logo maroko v batohu

Ondra je to nejtrpělivější stvoření na světě. Příjemný, rychlý, a ví, co dělá. Doporučuji všemi deseti.

Ivana Kotvová

Maroko v batohu.cz, kosmetika z Maroka

Děkujeme za perfektní správu PPC kampaní (Facebook, Instagram a Google) v oblasti HR pro nábor obchodníků, včetně správy sociálních sítí a budování komunity, která sčítá přes 120tis obchodníků z různých oborů. Spolupráce probíhá již rok a jsme velmi spokojeni. Můžeme jen doporučit!

Ivo Prax

Business Animals.cz, portál pro obchodníky

Super spolehlivá a rychlá správa PPC a sociálních sítí pro VímVíc.cz od Ondry. Doporučuji!

Jan Pospíšil

VímVíc.cz, kariérní portál

Děkuji za skvělou spolupráci na správě PPC kampaní na sociálních sítí (Facebook, Instagram) a Google. Spolupráce probíhá již 6 měsíců a lepší výsledky jsou vidět každým dalším týdnem, děkujeme! PestrýJídelníček.cz a PestrýJídelníček.sk.

Ondřej Lamcha

Pestrý Jídelníček.cz, magazín o zdravé stravě

OK – Marketing je skvělou volbou pro ty, kteří hledají skvělý výkon za rozumnou cenu. Díky kluci!

David Janeček

David-Janeček.com, obchodník

Správa sociálních sítí a tvorba webu našeho pensionu a restaurace na jedničku! Doporučuji!

Václav Půža

Pension u Šlechtů.cz, Milovy

Skvělý přístup, nic není problém, reakce na zprávy během minuty. Správa sociálních sítí Gardenauts a tvorba webu na jedničku!

Jan Jelínek

Gardenauts.cz, pěstování mikrobylinek

Komplexní řešení online marketingu pro naši outdoorovou firmu. Správa sociálních sítí FB, IG i Li, reklama na Google Ads a Facebooku, e-mailing a tvorba databáze. Doporučuji!

Lukáš Pátek

Daily Adventures.cz, outdoorové aktivity