Co o mých službách říkají klienti?

Realitní Shaker logo

S Ondrou se skvěle spolupracuje. Zatím nám pomáhá spravovat FB kampaně a výsledky jsou vidět již po pár týdnech. K tomu skvělá a rychlá komunikace, vytváření hezkých vizuálu a kreativy pro reklamu, proaktivní přístup, dobré tipy, co dál změnit, poupravit, důkladně hlídá a analyzuje výsledky reklamy a na základě toho v průběhu optimalizuje nastavení. Už se moc těšíme na další plodnou spolupráci!

Nela Kubasová

Realitní Shaker.cz

Spolupráce s Ondrou bylo skvělé rozhodnutí! Dlouho jsme se s nastavením, cílením a vyhodnocováním reklamních kampaní trápili sami, s Ondrou to konečně dostalo řád a nabralo správný směr. A už se chystáme i na globální marketingovou strategii, která nám podle všech předpokladů pomůže ještě mnohem víc. Každopádně – děkuji a doporučuji!

Ivana Birtová

Realitní Shaker.cz

logo maroko v batohu

Ondra je to nejtrpělivější stvoření na světě. Příjemný, rychlý, a ví, co dělá. Doporučuji všemi deseti.

Ivana Kotvová, majitelka e-shopu

Maroko v batohu.cz

Děkujeme za perfektní správu PPC kampaní (Facebook, Instagram a Google) v oblasti HR pro nábor obchodníků, včetně správy sociálních sítí a budování komunity, která sčítá přes 120tis obchodníků z různých oborů. Spolupráce probíhá již rok a jsme velmi spokojeni – můžeme jen doporučit!

Mgr. Ivo Prax, jednatel

Business Animals

Super spolehlivá a rychlá správa PPC a sociálních sítí pro VímVíc.cz od Ondry. Doporučuji!

Ing. Jan Pospíšil, CMO

Kariérní portál Vím Víc

Děkuji za skvělou spolupráci na správě PPC kampaní na sociálních sítí (Facebook, Instagram) a Google. Spolupráce probíhá již 6 měsíců a lepší výsledky jsou vidět každým dalším týdnem, děkujeme! PestrýJídelníček.cz a PestrýJídelníček.sk.

Mgr. Ondřej Lamcha, Marketing Manager

Pestrý Jídelníček.cz

OK – Marketing je skvělou volbou pro ty, kteří hledají skvělý výkon za rozumnou cenu. Díky kluci!

David Janeček, Sales influencer

Průvodce úspěšného obchodníka

Správa sociálních sítí a tvorba webu našeho pensionu a restaurace na jedničku! Doporučuji!

Václav Půža, majitel pensionu

Pension u Šlechtů, Milovy

Skvělý přístup, nic není problém, reakce na zprávy během minuty. Správa sociálních sítí Gardenauts a tvorba webu na jedničku!

Jan Jelínek, majitel

Gardenauts – mikrobylinky

Komplexní řešení online marketingu pro naši outdoorovou firmu. Správa sociálních sítí FB, IG i Li, reklama na Google Ads a Facebooku, e-mailing a tvorba databáze. Doporučuji!

Ing. Lukáš Pátek, jednatel

Daily Adventures – outdoorové aktivity