ekopanenky
Tohle je spolupráce snů! Opakovaně.
Perfektní nastavení reklamy se skvělým účinkem. Výborná komunikace. Tipy na vylepšení.
Taková úspora času a nervů!
A já to prostě mohu úplně pustit z hlavy a naplno se věnovat tomu, co opravdu umím, tedy samotné přípravě kurzů pro své klienty. Děkuji!


Tereza Jarošová

Ekopanenky.cz

netradiční sporty

S panem Kavalírem je velmi dobrá komunikace. Moje podnikání posouvá kupředu.

Jan Schwarzer

Netradiční sporty.cz

logo piercingate

Ondra nám pomohl zvednout FB kampaně hned od 2. měsíce o více než 100 %. Původně jsme si dělali správu in-house a tak nějak to fungovalo. Chtěli jsme vyzkoušet, jestli to nemůže dělat více a díky Ondrovým zkušenostem a umu se ukázalo, že může. Je s ním super komunikace, funguje rychle, flexibilně a na nic člověk nečeká. Tak by přesně spolupráce za mě měla vypadat. Můžu jen doporučit. 👍🏻

Jan Mejsnar

Piercingate.cz

Logo Šperky4u

Potřebovali jsme rozjet kampaně na Facebooku a na Ondru Kavalíra jsme dostali doporučení a jsme spokojení. Dobře komunikuje, reaguje rychle, reklamy jsou výdělečné a daří se držet stanovené PNO. Ondru určitě doporučujeme.

Šperky4U

e-shop

Logo freedomyoga

Skvělá a rychlá spolupráce 🙏 Doporučuji! Děkuji a těším se na budoucí spolupráci 💪

Anežka Vašková

Freedom Yoga

Logo Service-cars.cz

Zakládali jsme nový autoservis, Ondra nám velice pomohl, vytvořil nám nádherné webové stránky a úžasné a originální logo pro náš autoservis. Jsme velice spokojeni s jeho prací a můžeme ho všem jen a jen doporučit!

Martin Adámek

majitel autoservisu Seč

Logo Rooya.cz

S Ondrou je radost spolupracovat! Nemusím rozumět všem technickým věcem kolem reklamy. Ondra vše nastaví a vysvětlí tak, aby tomu rozuměl i laik. V průběhu a na závěr kampaní píše průběžné výsledky a optimalizuje nastavení na míru, aby byly výsledky co nejlepší. Je skvělé mít na reklamu člověka, který své práci rozumí a je vidět, že ho to baví – a to je Ondra. Díky moc!

Dominika Helusová

Korálkárna Rooya.cz

ofit

Mockrát děkuji za profesionální tvorbu e-shopu, přesně vyhovuje mým potřebám. V kombinaci s online kurzem FB reklamy jsem dokázal značně navýšit počty spokojených zákazníků. Po předchozích špatných zkušenostech s jinou marketingovou společností jsem nyní opravdu spokojen. Super férové, profesionální, osobité a rychlé jednání. Každý můj požadavek nebyl problém zrealizovat. Ondra je zkrátka člověk na svém místě. Díky za spolupráci!

Petr Obolecký

Ofit.cz, výrobce fitness vybavení

logo maroko v batohu

Ondra je to nejtrpělivější stvoření na světě. Příjemný, rychlý, a ví, co dělá. Doporučuji všemi deseti.

S Ondrou spolupracujeme už více než rok a jsme moc spokojeni. V reklamě a jejím nastavování se nevyznám, Ondra se toho ujal a sám navrhuje vylepšení a nove cesty, kudy se vydat. Vím, že je o nás postaráno.

Ivana Kotvová

Maroko v batohu.cz, kosmetika z Maroka

Realitní Shaker logo

S Ondrou se skvěle spolupracuje. Zatím nám pomáhá spravovat FB kampaně a výsledky jsou vidět již po pár týdnech. K tomu skvělá a rychlá komunikace, vytváření hezkých vizuálu a kreativy pro reklamu, proaktivní přístup, dobré tipy, co dál změnit, poupravit, důkladně hlídá a analyzuje výsledky reklamy a na základě toho v průběhu optimalizuje nastavení. Už se moc těšíme na další plodnou spolupráci!

Nela Kubasová

Realitní Shaker.cz, investování do nemovitostí

Děkujeme za perfektní správu PPC kampaní (Facebook, Instagram a Google) v oblasti HR pro nábor obchodníků, včetně správy sociálních sítí a budování komunity, která sčítá přes 120tis obchodníků z různých oborů. Spolupráce probíhá již rok a jsme velmi spokojeni. Můžeme jen doporučit!

Ivo Prax

Business Animals.cz, portál pro obchodníky

Super spolehlivá a rychlá správa PPC a sociálních sítí pro VímVíc.cz od Ondry. Doporučuji!

Jan Pospíšil

VímVíc.cz, kariérní portál

Děkuji za skvělou spolupráci na správě PPC kampaní na sociálních sítí (Facebook, Instagram) a Google. Spolupráce probíhá již 6 měsíců a lepší výsledky jsou vidět každým dalším týdnem, děkujeme! PestrýJídelníček.cz a PestrýJídelníček.sk.

Ondřej Lamcha

Pestrý Jídelníček.cz, magazín o zdravé stravě

OK – Marketing je skvělou volbou pro ty, kteří hledají skvělý výkon za rozumnou cenu. Díky kluci!

David Janeček

David-Janeček.com, obchodník

Správa sociálních sítí a tvorba webu našeho pensionu a restaurace na jedničku! Doporučuji!

Václav Půža

Pension u Šlechtů.cz, Milovy

Skvělý přístup, nic není problém, reakce na zprávy během minuty. Správa sociálních sítí Gardenauts a tvorba webu na jedničku!

Jan Jelínek

Gardenauts.cz, pěstování mikrobylinek

Komplexní řešení online marketingu pro naši outdoorovou firmu. Správa sociálních sítí FB, IG i Li, reklama na Google Ads a Facebooku, e-mailing a tvorba databáze. Doporučuji!

Lukáš Pátek

Daily Adventures.cz, outdoorové aktivity