ONLINE KURZ

Jak začít psát úspěšný blog na WordPressu?

Rádi píšete, ale nevíte jak začít psát vlastní blog? Vyzkoušejte můj online kurz na kterém vám ukážu, jak psát blog a jak na copywriting – klik po kliku. Od přihlášení do redakčního systému WordPress, nastavení profilu redaktora, vytvoření prvního příspěvku až po vyladění článku pro vyhledávače a analýzu klíčových slov, tak aby si ho vůbec někdo dohledal a přečetl. Součástí tohoto online kurzu je i část, která se věnuje monetizaci blogu a představuje způsoby jak si psaním blogu vydělávat.

Pokud vás neláká psaní vlastního blogu, ale chcete si přivydělat psaním článků na zakázku (za peníze) z pohodlí domova, tak i pro vás je tento online kurz to pravé, co vás umožní splnit si sen o copywritingu a pracovat odkudkoliv.

Ondřej Kavalír - online marketing

4 důvody: Proč zakoupit online kurz – Jak začít psát blog?

Jednotlivé kapitoly online kurzu – Jak začít psát blog?

„Díky této příležitosti jsem si mohla začít plnit svůj sen jako začínající copywriter.“

„Online kurz mi doslova změnil život. Jako začínající pisálek jsem dostala možnost nahlédnout do světa online marketingu, který mě naplno pohltil. Doteď jsem za tuto zkušenost nesmírně vděčná. Online kurz bych doporučila všem, kteří milují formu psaní jako předávání informací. Díky této příležitosti jsem si mohla začít plnit svůj sen jako začínající copywriter a redaktor, který ve mě už nějakou dobu dřímal.“

Kristýna Komárková

copywriterka na volné noze

⭐⭐⭐⭐⭐

Podívejte se na nabídku dalších online kurzů

Online kurz: Jak vytvořit web ZDARMA na WordPressu?

Online kurz: Jak na SEO – Optimalizaci pro vyhledávače?

Online kurz: Reklama na Facebooku pro začátečníky