ONLINE KURZ

Ztrácíte se v tom, jak vaši firmu, služby nebo produkty co nejvíce zviditelnit a dostat do podvědomí potencionálních klientů a díky tomu zvýšit prodeje? Facebook reklama je jedna z variant. S námi v rámci online kurzu Facebook reklama pro začátečníky zjistíte, na co se u Facebook reklamy zaměřit. Poradíme vám, jaké tipy jsou účinné a spolehlivé. Vše klik po kliku, přehledně a bez zbytečné omáčky.

Kurz Facebook marketingu pro začátečníky vás vtáhne do světa Facebook reklamy krůček po krůčku – klik po kliku, takže se za pár měsíců můžete stát profíkem facebookové reklamy!

Ondřej Kavalír - online marketing

S placenou reklamou na Facebooku se dostanete do podvědomí daleko většímu spektru klientů, jelikož organický (bez placené reklamy) dosah příspěvků na Facebooku je aktuálně nižší než 2%. Z pohodlí domova se máte možnost dozvědět, jak založit reklamní účet (tzv. Business manager), jak vytvořit reklamu na Facebooku a také jak funguje reklama na Facebooku . Pomocí online kurzu reklama na Facebooku pro začátečníky a srozumitelně natočenými videi – klik po kliku, to zvládnou i úplní začátečníci, nebo třeba vaše asistenka. Mimo jiné vás v online kurzu zasvětím do online marketingu, kde půjdeme od úplných začátků až po pokročilejší užívání Facebooku jako nástroje určeného k propagaci vašich služeb nebo prodeji produktů.

Online kurz facebook reklamy vás pohodlně a hravě naučí ovládat základy placené reklamy na Facebooku tak, aby byla co nejefektivnější a navíc vás ještě bavila. Po absolvování online marketingového kurzu zjistíte, jak cílit Facebook reklamy na vaši cílovou skupinu zákazníků (např. podle zájmů), nebo jaká je výkonnost vašich webových stránek.

Pochopíte, proč je výhodné mít předem stanovenou reklamní strategii (nejen pro Facebook reklamu). Poradím vám, jaké tipy a triky ohledně Facebook reklamy jsou praxí ověřené a fungující. A naopak jakým přešlapům je lepší se ihned od samého začátku vašeho podnikání v online světě vyhnout. Budete si jistější v kramflecích a odhodíte všechny strachy spojené s neznámým oborem.

4 důvody: Proč zakoupit online kurz – Reklama na Facebooku pro začátečníky

Jednotlivé kapitoly online kurzu – Reklama na Facebooku pro začátečníky

Podívejte se na nabídku dalších online kurzů

Online kurz: Jak začít psát blog na WordPressu?

Online kurz: Jak vytvořit web ZDARMA na WordPressu?

Online kurz: Jak na SEO – Optimalizaci pro vyhledávače?