ÚVODNÍ KURZ ZDARMA 5V5

JAK SI VYTVOŘIT ONLINE STRATEGII

ZA 5 MINUT, KTERÁ POTÁHNE VÁŠ BUSINESS DALŠÍCH 5 LET

ÚVOD – KDO VLASTNĚ JSEM?

8 let zkušeností s online marketingem a PODNIKÁNÍM

Mé jméno je Ondřej Kavalír (Ing., pokud chcete – obor marketingová komunikace) a jsem online marketingový specialista a podnikatel. Působím jako specialista na volné noze – pomáhám menším i větším podnikatelům růst v onlajnu. (OK-Marketing.cz) a zároveň jsem zakladatelem a spolumajitelem outdoorové firmy Daily Adventures.

  • 50+ mil. proinvestovaných v kampaních klientů

  • 17+ stálých spokojených klientů

  • 8 let zkušeností s online marketingem a podnikáním

Ondřej Kavalír - online marketing


NEŽ ZAČNEME,TAK TROCHA TEORIE –
CO JE TO PROMPT?

„Prompt“ je krátká textová instrukce, která se používá k zadání určitého úkolu nebo požadavku strojovému učícímu se modelu, jako je jazykový model založený na umělé inteligenci – v našem případě Chat GTP.

Prompty jsou klíčovým prvkem komunikace s těmito modely, protože definují, co se od modelu očekává, aby generoval nebo vykonal.

Například, pokud chcete, aby jazykový model generoval text na určité téma, můžete použít prompt, který obsahuje instrukci nebo otázku související s tímto tématem. Model poté použije tento prompt jako vstup a na základě něj generuje odpovídající text – odpověď.

Správné formulování promptu je důležité, aby model správně porozuměl úkolu a produkoval požadovaný výstup.

1. LEKCE – JAK SE DOSTAT DO CHAT GTP?

REGISTRACE DO CHAT GTP 👉https://chat.openai.com/

Tato lekce vám poskytne kroky a důležité informace, které budete potřebovat k tomu, abyste se mohli úspěšně zaregistrovat a začali využívat ChatGPT a vytvořili si svoji online marketingovou strategii pro další růst vašeho businessu.

ChatGPT je revoluční nástroj, který vám pomůže získat přístup k širokému spektru informací a řešení. Registraci do ChatGPT zvládnete během několika jednoduchých kroků.

2. LEKCE – jAK SI VYTVOŘIT ZA 5 MINUT ONLINE STRATEGII

Nyní se přesuneme k dalšímu kroku ve vašem online podnikání: vytvoření rychlé a efektivní online strategie pro služby, eshopy, ale i digitální produkty.

Mnoho podnikatelů, zejména ti, kteří začínají nebo mají omezené finanční prostředky, se obává, že vytvoření online strategie je složité a nákladné (hodinové sazby specialistů). Nicméně, v této lekci vám ukážu, že to nemusí být tak obtížné, jak se může zdát. S několika jednoduchými kroky můžete vytvořit strategii, která vám pomůže dosáhnout vašich cílů a růst online. Navíc, budete překvapeni, jak rychle to můžete udělat – za pouhých 5 minut!

👇PROMPT KE ZKOPÍROVÁNÍ NÍŽE 👇

PROMPT KE ZKOPÍROVÁNÍ A UPRAVENÍ DLE TYPU BUSINESSU (SLUŽBA/PRODUKT)

UKÁZKA NA SLUŽBĚ – REALITNÍ MAKLÉŘ (HRANATÉ ZÁVORKY UPRAVTE DLE POTŘEBY A VAŠEHO OBORU )

Navrhni mi komplexní strategii pro online marketing mých [služeb]. Jsem [realitní makléř] s [8] letou praxí v oboru, specializuji se hlavně na [zprostředkování prodeje nemovitostí]. Prodej probíhá primárně přes [můj web]. Chci vědět, jaké další kroky (sestav bodově od nejvyšší priority) mám podniknout, aby můj [web] měl [větší návštěvnost, získal jsem více poptávek na mé služby a byl více vidět v online prostředí.] Využij i možnosti [placené reklamy jako je Facebook Ads, Google Ads, Sklik] a také [neplacené formy propagace jako je e-mailing, sociální sítě atd]. Vše v přehledné struktuře.

Pokud se zasekne u dalšího bodu nebo v půlce věty napište prompt: POKRAČUJ

A CO DÁL, ondro?…pomóóc…

Jde vám hlava kolem co? Nebojte se, nenechám vás v tom!

Sledujte bedlivě svůj email, pod kterým jste se registrovali na tento úvodní kurz. Budu vám pravidelně zasílat doplňující info k daným bodům strategie a společně, když budete chtít jednotlivé body společně klik za klikem zrealizujeme 🙂

Než vám přijde první mail přidejte se (pokud už nejste členy) do naší FB skupiny, kde pravidelně přidávám zajímavé tipy z oblasti online marketingu.