SEO

SEO

SEO je cesta do výsledků vyhledávání Googlu a Seznamu. Pokud chcete dělat online business, tak je dnes SEO neboli optimalizace pro vyhledávače nutností, jelikož právě organická návštěvnost tvoří nejsilnější kanál internetové návštěvnosti!

Technické SEO

Termínem technické SEO se označuje správné nastavení webu tak, aby byl obsah stránek pro vyhledávače okamžitě dostupný a atraktivní. Technické SEO je především o rychlosti načítání, správném nastavení, viditelnosti a indexaci! Několik malých technických drobností při tvorbě webu mohou hrát v důsledku velkou roli. Neztrácejte výkon a nechte si udělat technické SEO dle nejlepších standardů od profíků!

Strategické SEO

Na základě cílů klienta vypracováváme SEO strategii a analýzu klíčových slov. Hlavním přínosem SEO je vždy zvýšení návštěvnosti a konverzí. Tomu vše podřizujeme. Výstupem by měla být série kroků dle priorit, které přinesou webu v dlouhodobém horizontu jasné přínosy. SEO je v našem podání výhodnou investicí do budoucnosti.

Proč řešit SEO?

Téměř všichni řeší, jak jejich web vypadá, ovšem k čemu je důležitý vzhled, když Váš web nenajdou návštěvníci a zákazníci?

95 %

Vyšší návštěvnost

90 %

Více konverzí

75 %

Lepší CTR

100 %

Méně starostí