Získejte VÝHODNĚ V PŘEDPRODEJI  tajné informace o AI (umělé inteligenci) a jak ji efektivně využít v podnikání i v online marketingu.

Získejte OBROVSKÝ náskok před konkurencí!

Zbavte se stresu, že nestíháte své denní úkoly v podnikání a jak se vám práce jen hromadí na stole, AI vám s tím pomůže ZDARMA! Ušetříte až 80 % ENERGIE!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
  • AKCE: ÚVODNÍ KURZ DO AI PRO PODNIKATELE WEBINÁŘ ZDARMA

  • AKCE: KOMPLETNÍ KURZ AI PRO PODNIKATELE PŮVODNÍ CENA ( ̶1290,- 3̶4̶9̶0̶,̶-̶ ̶K̶č̶)

  • AKCE: VSTUP DO UZAVŘENÉ SKUPINY PODNIKATELŮ – OK KLUBU NA FB

  • Co je AI a jak ji efektivně využít pro zjednodušení běžných denní úkolů v podnikání a online marketingu?

  • Kurz je vhodný pro majitelé menších firem a freelancery, kteří si většinu denních úkolů řeší sami a chtějí ušetřit až 80 % práce – maily, prezentace, školení zaměstnanců, tvorba reklamních materiálů, překlady, tvorba strategií, pomoc při zjišťování rychlých informací pro rozhodování atd.)

  • Jaké využívat nástroje (ZDARMA) a jak s nimi správně pracovat (ne jako aktuálně většina uživatelů – špatně) ?

  • Jak využít AI pro online propagaci vaší firmy: marketingové strategie, reklamy na sociálních sítích, e-mailing, grafiku, tvorbu obsahu, texty na web (třeba popisky produktů/služeb na eshopu, nebo na webu), SEO a mnoho dalšího

  • Praktická ukázka tzv. promptingu – jak zadávat požadavky na AI, abyste získali nejlepší možné výsledky

Kdo vlastně jsem?

7 let zkušeností s online marketingem a PODNIKÁNÍM

Mé jméno je Ondřej Kavalír a jsem online marketingový specialista a podnikatel. Působím jako freelancer (OK-Marketing.cz) a zároveň jsem zakladatelem a spolumajitelem outdoorové firmy Daily Adventures.

Od listopadu 2022 se opravdu obrátil svět onlajnu vzhůru nohama a já jakožto nadšenec do nových příležitostí a online marketingu jsem u toho nemohl chybět. Studoval jsem možnosti AI nástrojů a APLIKOVAL JSEM VŠE DO PRAXE a FUNGUJE TO!

NYNÍ VÁM UKÁŽU, JAK TÉTO VÝHODY A USNADNĚNÍ PRÁCE AŽ O 80 % MŮŽETE VYUŽÍT I VY!